T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
ŞANLIURFA / HALİLİYE - Yenişehir Ortaokulu

21. DÖNEM MİLLETVEKİLİ MEHMET GÜNEŞ’TEN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜN’E ZİYARET

21.Dönem Anavatan Partisi Milletvekili Mehmet Güneş, İl Milli Eğitim Müdürlüğüne gelerek İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan’ı makamında ziyaret etti.

Sohbet havasında gerçekleşen ziyarette İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, 21. Dönem Milletvekili Mehmet Güneş’e Şanlıurfa’da ki eğitim çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Derslik ve okul sayısında ciddi bir artış olduğunu, eğitimin modern ve her türlü teknik imkan sağlanarak verilmesi için ciddi çalışmaların yürütüldüğünü vurgulayan Turan, eğitim kalitesinde çıtanın her geçen gün yükseldiğini ifade etti.

21. Dönem Şanlıurfa eski Milletvekili Mehmet Güneş ise ‘’ Eğitime değer verip önemsediklerini, kendisinin milletvekilliği döneminde de eğitim adına çalışmalar yaptığını, Şanlıurfa da eğitim adına birçok çalışmanın başlatıldığını görmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan´a çalışmalarında başarılar diledi.

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 12.01.2019 - Güncelleme: 12.01.2019 23:51 - Görüntülenme: 111
Kaynak: https://sanliurfa.meb.gov.tr/www/21-donem-milletvekili-mehmet-gunesten-il-milli-egitim-mudurune-ziyaret/icerik/2196
  Beğen | 0  kişi beğendi